Tuzla Özel Ambulans

Tuzla Özel Ambulans

Ocak 25, 2022 by Asrın Ambulans
doktor-ambulans-1200x800.jpeg

Özel ambulans hizmeti, deneyimli bir ekip tarafından titiz bir şekilde verilmektedir. 112’den bağımsız olan özel ambulans hizmeti için Sağlık Bakanlığı’ndan gerekli ruhsat alınmaktadır. Ek olarak verilen hizmetin Ambulans Hizmetleri ve Acil Sağlık Araçları yönetmeliğine uygun olması gerekmektedir. Ambulansın sahip olduğu özelliklere göre kiralama ücretleri değişiklik göstermektedir. Tuzla özel ambulans ihtiyaçlarınız için her zaman uzman kadromuzla yanındayız.

 Özel Ambulans Hizmeti Nedir?

Hasta veya hasta yakınlarının talebi üzerine tuzla özel ambulans hizmetinden faydalanılabilmektedir. Nakil hizmeti için kullanıcıların özel ambulanslar, Sağlık Bakanlığı tarafından titizlikle ruhsatlandırılmaktadır. Hastanelerde oluşan yoğunluktan ötürü özel ambulans hizmeti tercih edilmektedir. Hızlı bir şekilde hastayı ihtiyacı olduğu hizmete ulaştıran özel ambulans, tam donanımlı olmaktadır. Deneyimli sağlık ekibi tarafından kullanılan özel ambulans, nakil hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tedavisi bitmiş ve taburcu olacak hastalar için de öze ambulans hizmeti tercih edilmektedir. Ambulans şoförünün yanı sıra acil tıp teknisyeni ve sağlık çalışanları aracın içerisinde yer almaktadır. Hastanın sağlık durumuna göre personel sayısı artırılabilmektedir. Uzak mesafeli yolculuklarda, hastanın uygun raporu alması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir: Özel Ambulans

Tuzla Özel Ambulans Ücretleri

Farklı nedenlere bağlı olarak özel ambulans ücretleri değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı hasta yakınları özel ambulans hizmetinden faydalanmadan önce gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Alınacak mesafe ve hastaya uygulanacak müdahale, fiyata etki etmektedir. Hastanın sağlığı için gereken bütün önlemler eksiksiz olarak alınmaktadır. İlk müdahale zamanında yapılmakla birlikte hasta en kısa sürede hastaneye ulaştırılmaktadır.

Gerekli olan tıbbi cihaz ve malzemeler, ambulansın içerisinde hazır olarak bulunmaktadır. Hijyenik ve steril olan Tuzla özel ambulans iç donanım ve ekipman olarak son derece gelişmiş olmaktadır. Kalp krizi veya trafik kazası gibi gerçekten acil durumlarda hizmet veren normal ambulans yerine rahatsızlık ayrımı yapmadan hizmet vermekte olan özel ambulans tercih edilmektedir.

Tuzla Özel Ambulans Avantajları

Asrın Ambulans, eğitimli personeller ile çalışmaktadır. Trafiğe takılmadan, konforlu bir şekilde hasta nakli gerçekleştirilmektedir. Tam donanımlı araçlar, özel ambulans hizmeti için kullanılmaktadır. Covid hastaları için özel araç hizmet vermektedir. Acil durumlar dışında, 7/24 ambulans talebinde bulunulabilmektedir. Saatlik kiralamaların yanı sıra günlük veya haftalık kiralamalar da tercih edilmektedir.

Güler yüzlü personellere sahip olan Asrın Ambulans, iki nokta arasındaki mesafeye göre fiyatlandırma yapmaktadır. Kısa mesafeler için son derece ekonomik bir hizmet olan özel ambulans, aile ekonomisini korumaktadır. Özel ambulans için randevu oluşturulduğunda, hastanın acil olup olmamasına dikkat edilmemektedir. İstenilen saat diliminde, ambulans yönlendirmesi yapılmaktadır. Gelen personeller yüksek katlı binalardan hastanın indirilmesi veya geri çıkarılmasını gerçekleştirmektedir.Daha İyi Bir, Hayat İçin

Daha İyi Bir Hayat İçin


Dijitalist Marketing 2021. Tüm hakları saklıdır.Bütün hakları saklıdır. 2021 Dijitalist Marketing2021 Dijitalist Marketing

Şimdi Ara