Özel Ambulans  Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Özel Ambulans  Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aralık 1, 2021 by Asrın Ambulans
ambulans-ic-kismi-1200x800.jpeg

Hastalık halinde ve acil durumlarda dakikaların hayati önemi vardır. Hastanın veya yaralının hızlı ve doğru tıbbi yardıma erişmesi zorunludur. Her insanın her an başına gelebilecek böylesi durumlarda ambulans hizmetinin gerekliliğinin de farkına varılır. Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de sağlık hizmetlerinin kişilerle ilk temas ettiği yer esasında “ambulanslar” olmaktadır. Bu sebeple sadece kara ambulansı değil artık hava ambulansları da daha fazla gündeme gelmeye başlamıştır. Ambulans, hayat kurtarır. Özel ambulans çözümleri için bu sayfamızı takip edebilirsiniz.

 Özel Ambulans Nedir?

Ambulans; hastayı sağlık kuruluşlarına, sağlık kuruluşları arasında ulaştırmak gayesiyle hastayı taşımaya yarayan özel donanımlı motorlu araçtır. Ambulansların genel görevi hastayı sağlık kuruluşuna ulaştırmak olmakla birlikte bazen de doktoru ve sağlık malzemelerini hastaya ulaştırmakta kullanılırlar. Özel ambulans yönetmeliği için bu linki ziyaret edin.

 Acil Durum Ve Ambulans Hizmetlerine İhtiyaç Duyulan Durumlar Nelerdir?

Afet ve acil durumlarda etkin bir organizasyon ve yaralıların kurtarılması, hastaların sağlık hizmetine hızlıca erişmesi çok daha fazla önem kazanmaktadır. Afet ve acil durum kapsamındaki olaylar bilindiği üzere; terör, tehlikeli madde olayları (nükleer santral kazaları vb.), tsunami, kasırga, ayaklanma, kıtlık, kuraklık, fırtına, sel, yangın ve deprem gibi olaylardır.

Afet ve acil durum ile ilgili entegre plan ve programlar, önleyici ve etkilerini azaltmaya yönelik değişik faaliyetler yerel ve merkezi otoriteler tarafından gerçekleştirilmektedir. Böyle felaket anlarında da hasta ve yaralıların nakli için çok sayıda ambulansa ihtiyaç duyulmaktadır.

Afet ve acil durumların dışında her insan bir sebeple hızlıca sağlık kuruluşuna ulaştırılması gerekebilir. Bu durumda dakikaların önemi vardır ve bir kez daha hasta nakil araçlarının donanımlı ve etkin hizmet vermesinin önemi dikkat çekmektedir.

İnsanlar işyerinde iş kazası geçirebilirler, evde yalnızken kalp krizi meydana gelebilir hatta yolda yürürken yüksek bir binadan düşen cisim hayati tehlike ortaya çıkaracak şiddete yaralanmaya sebep olabilir. Tüm bu durumlarda yaralı ve hastanın ambulans ile sağlık kuruluşuna nakli gerekir.

 Özel Ambulans Hizmetlerine Nasıl Ulaşılabilir?

Türkiye’de ambulans hizmetini daha önceki yıllarda sadece kamu kurumları olan devlet hastaneleri vermekte idiler. 2001 yılından itibaren yapılan yasal düzenleme ile özel ambulans hizmeti verilmesine olanak tanınmıştır.

Bugün artık sadece sınırlı yerlerden ambulans hizmeti almak zorunda değilsiniz. Türkiye’de özel ambulans hizmeti veren yetkin kuruluşlardan da kaliteli ambulans hizmeti temin etme olanağınız bulunmaktadır.

 Asrın Ambulans Hizmeti Hakkında

İnsanların en zor anlarında yanında olan bir hizmeti vermekten büyük mutluluk duyan Asrın Ambulans diğer hizmet çözümlerinin yanında özel ambulans hizmeti ile de 7/24 sizlerin yanındadır. Asrın Ambulans kurumsal ve profesyonel bir anlayışla hizmet veren, müşteri memnuniyetini önceleyen ve hizmette sürekliliği ilke edinmiş bir kuruluştur.

Asrın Ambulans Hizmetleri Nelerdir?

Ambulans; sağlık kuruluşları arasında ve sağlık kuruluşlarına hastayı taşıyan motorlu araçtır. Fakat elbette bu hizmet sadece bir hasta naklinin çok ötesinde, hayat kurtarmayı hedefleyen çok daha üst bir vizyonu gerektirir. İşte Asrın Ambulans bu vizyona sahip bir firma olarak hizmet vermektedir. Asrın Ambulans’ın verdiği hizmet çözümleri ise şunlardır:

  • Ambulans Hizmeti
  • Hasta Nakil Ambulansı
  • Acil Sağlık Hizmeti
  • Sabit Nokta Ambulansı
  • Etkinlik Ambulansı
  • Medical Eskort Hizmeti

Neden Asrın Ambulans?

Misyonu ve vizyonu gereği en kaliteli hizmeti en seri şekilde ve erişilebilir finans ile sunmayı hedefleyen Asrın Ambulans’ın tercih edilme nedenleri çok fazladır. Asrın Ambulans seçilme sebepleri esasında firmanın şu kriterlerinde gizlidir:

Uzman Kadro: Asrın Ambulans, sektörde deneyimli, etik ve kurumsal yaklaşımı özümsemiş ekibi ile hizmet vermektedir.

Saygı: Asrın Ambulans, uzman ekibinin saygı ve şefkatli yaklaşımını temel prensip edinmiştir. En zor anlarında insanlara saygı ve şefkatle yaklaşmak ana ilkedir.

Eğitim: Asrın Ambulans, hayat boyu eğitim ve yüksek kaliteli hizmet birlikteliğinin vazgeçilmezliğine inanır. Bu sebeple uzman ekip güncel eğitimleri düzenli biçimde alır.

Güvenirlilik: Asrın Ambulans, hizmet verdiği insanlara en yüksek güvenliği sağlayarak, psikolojik olarak da desteklenmelerini temin eder. Güvenirlilik, Asrın Ambulans’ın temel vizyonudur.

Teknoloji: Asrın Ambulansları hayat kurtarmak için vardır. Bu bilinçle hareketle ambulanslar her zaman son teknoloji ile donatılmıştır.

Geniş Filo: Asrın Ambulans, sektörde gördüğü ilgi sebebiyle artan talep karşısında filosunu sürekli genişletmektedir.

Asrın Ambulansa Nasıl Ulaşılır?

Asrın Ambulans’ın telefonlarından haftanın 7 günü 24 saat ulaşmanız olanaklıdır. Ayrıca web sayfasından da kurumsal randevu, talep, öneri ve görüşleriniz de her zaman iletebilirsiniz.Daha İyi Bir, Hayat İçin

Daha İyi Bir Hayat İçin


Dijitalist Marketing 2021. Tüm hakları saklıdır.Bütün hakları saklıdır. 2021 Dijitalist Marketing2021 Dijitalist Marketing

Şimdi Ara