Dizi ve Film Çekimlerinde Özel Ambulans

Dizi ve Film Çekimlerinde Özel Ambulans

Mart 13, 2022 by Asrın Ambulans
film-seti-1200x674.jpg

Günümüzde son derece büyüme gösteren sinema sektörü için özel ambulans ihtiyacı doğmaktadır. Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnelerinde, ambulanslar ile gerçeklik sağlanmaktadır. Son teknoloji tıbbi gereçler ile donatılmış olan özel ambulans, dizi ve film çekimleri için uygun hale getirilmektedir. Günlük, haftalık ve aylık olarak dizi ve film çekimlerinde özel ambulans kiralama hizmeti kullanılmaktadır. Çok kalabalık ekipler ile çalışılan setlerde, yaşanabilecek kazalar ve tehlikeli sahneler için özel ambulans bekletilmektedir. Oluşabilecek kaza sonrası ilk müdahale özel ambulans personelleri tarafından yapılmaktadır. İlk yardım ve müdahalenin önemi göz önüne alındığında, özel ambulans hizmeti daha önemli bir konuma sahip olmaktadır. Önceden bilgilendirilen ve eğitilen sağlık personelleri, dizi çekimlerinde oluşabilecek kazalara karşı ilk müdahaleyi yapmaktadır. 7 gün 24 saat kazalara hazır bir şekilde bekleyen özel ambulans personelleri, güncel olarak devamlı eğitilmektedir. Kolay ulaşımın mümkün olmadığı yerlerde, özel ambulans hizmeti daha fazla önem kazanmaktadır.

 Dizi ve Film Çekimleri İçin Özel Ambulans Kiralama

Dizi ve film çekimlerinde kullanılan özel ambulans hizmeti, çekilen sahnelerde gerçekçiliği artırmaktadır. Kimi zaman dizi, film ve reklam çekimlerinde acil müdahale gerektirecek olaylar yaşanabilmektedir. Fazla çalışma saatleri, kalabalık ortamlar ve çekim konsepti, özel ambulans kiralama hizmetine duyulan ihtiyacı artırmaktadır. Hazır olarak bekletilen özel ambulans, acil müdahale gerektiğinde zaman kaybetmeden hastaya ulaşmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Tuzla Özel Ambulans

Set çalışanlarının kendisini güvende hissetmesi için özel ambulans her zaman hazır bulundurulmaktadır. Özel ambulans kiralayarak hem set çalışanların sağlığı gözetilmekte olup hem de işe katkı sağlanmaktadır. Herhangi bir sahnede ambulans bulundurulması gerektiğinde de özel ambulans en gerçekçi ve pratik çözümü sunmaktadır.

Dizi ve film çekimleri için özel ambulans hizmeti sunuyoruz.
Dizi ve film çekimleri için özel ambulans hizmeti sunuyoruz.

 Dizi ve Film Çekimlerinde Özel Ambulans Ücretleri

Arzu edilen süre kadar farklı periyotlarda kiralama ücretleri uygulanmaktadır. Günlük, haftalık ve aylık kiralama seçeneklerinden istediği seçenekleri seçen yapımcılar, set sırasında yaşanabilecek kazalara karşı önlem almaktadır. Sette ateş ölçümü, maske dağıtımı ve olası sağlık durumlarında acil müdahale yapılmaktadır. Her türlü destek set çalışanlarına sağlanmakta olup özel ambulanslar son teknoloji ile donatılmaktadır.

Film, dizi ve reklam çekimleri sırasında sağlık tedbiri amaçlı özel ambulans hizmetinden faydalanılmaktadır. Aynı zamanda kaliteli bir iş çıkarmak isteyen bütün yapımcılar, dizi ve film çekimleri için özel ambulans hizmeti almaktadır. Çekimler için gerekli olan elit düzeyi oluşturan özel ambulans hizmeti, en uygun fiyatlardan sağlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Ambulans’da Doktor Var mı?

 Dizi Çekimleri ve Oyuncular İçin Özel Ambulans Hizmeti

Dizi çalışanların ve rol alan oyuncuların herhangi bir sağlık sorunu yaşaması durumunda hazır olarak özel ambulans bekletilmektedir. Çalışılan set ortamının sağlıklı ve güvenli olması, özel ambulans hizmetine bağlı olmaktadır. Düzenli olarak eğitim alan özel ambulans personelleri, sürekli olarak kendisini yenilemektedir.

Günümüzde birçok yapımcı, özel ambulans hizmeti ile anlaşmalı çalışmaktadır. Set girişlerinde yapılan ateş ölçümü, oyuncuların sağlık durumlarını ortaya koymaktadır. Ruhsatlı bir şekilde sağlanan özel ambulans hizmeti, en uygun fiyatlardan tercih edilmektedir. Set çalışanların genel sağlık durumları hakkında bilgi verilmekte olup salgın hastalıklar için önceden tedbir alınmaktadır. Randevulu bir şekilde çalışan özel ambulans hizmeti, en yakın noktadan en uzak noktaya kadar yol tecrübesine sahip olmaktadır.Daha İyi Bir, Hayat İçin

Daha İyi Bir Hayat İçin


Dijitalist Marketing 2021. Tüm hakları saklıdır.Bütün hakları saklıdır. 2021 Dijitalist Marketing2021 Dijitalist Marketing

Şimdi Ara